تبدیل کتاب به نرم‌افزار قفل‌دار:

تبدیل کتاب به نرم‌افزار، با قفل نرم‌افزاری که جلوی تکثیر غیرمجاز را می‌گیرد،

می‌توانید کتب قدیمی یا جدید خود را بهمراه سی‌دی نرم‌افزار آن، در یک بسته‌بندی جدید، با قیمت جدید عرضه نمایید.
همچنین می‌توانید آن را فقط بصورت الکترونیک عرضه نمایید.

بهمراه اخذ مجوز نرم‌افزار و هولوگرام از وزارت ارشاد

این نرم‌افزار را به دو روش می‌توانید عرضه کنید:
1- بر روی سی‌دی 2- می‌توانید بر روی سایت وب بگذارید تا مشتریان، فایل آن را دانلود کنند و پس از واریز پول به حساب شما، کد فعالسازی را دریافت نمایند.

اطلاعات کتاب را به یکی از روشهای زیر باید در اختیار ما بگذارید:
1)
اگر نمیخواهید امکان جستجو در محتوای کتاب وجود داشته باشد (مانند کتب کودک و نوجوان)، فقط تصاویر جداگانه هر صفحه از کتاب را با کیفیت 72dpi به ما می‌دهید، این کیفیت تصویر برای نمایش روی مانیتور مناسب است اما برای چاپ کیفیت بسیار پایینی دارد. بعدا کاربران نرم‌افزار امکان دسترسی به این فایلها را ندارند.
2)
اگر می‌خواهید امکان جستجو در محتوای کتاب نیز وجود داشته باشد، علاوه بر موارد بالا، فایل word آن را نیز باید بدهید، تا ما اطلاعات کاراکترهای کتاب را نیز داخل نرم‌افزار درج کنیم. امکان دسترسی کاربران به اطلاعات متون کتاب وجود ندارد.

ویژگیهای مهم این نرم‌افزار:
1) دارای قفل نرم‌افزاری است
2) امکان چاپ محتوای کتاب یا هرگونه برداشت اطلاعات از محتوای کتاب وجود ندارد.
3) دارا بودن امکان جستجو در محتوای کتاب.
4) امکان درج تصاویر رنگی تکمیلی اضافی، برای هر صفحه از کتاب را دارد (تصاویر مکملی که در خود کتاب نیستند). می‌توان یک یا چند تصویر مکمل را فقط به بعضی از صفحات کتاب نسبت داد.
5) در هر صفحه از کتاب، قسمتی برای تایپ یادداشتهای شخصی خواننده دارد.
6) قابلیت نشانه‌گذاری صفحه مورد نظر، جهت مطالعه از ادامه آن محل، در مراجعه بعدی.
7) دارای بانک اطلاعاتی اختصاصی در دل نرم‌افزار است و کاربر جهت نصب نرم‌افزار، نیازی نیست نرم‌افزار بانک اطلاعاتی اضافی بر روی کامپیوتر نصب کند.
8) نصب و استفاده از این نرم‌افزار، بسیار آسان می‌باشد.
9) قابلیت صوتی شدن را نیز دارد و کاربر با دیدن صفحات کتاب در مانیتور، در صورت تمایل می‌تواند صدای آن را نیز بشنود.
10) بر روی کامپیوترهای قدیمی نیز اجرا می‌شود و نیازی به سخت‌افزار پیشرفته ندارد.

محاسبه قیمت:
قیمت آماده سازی این نرم‌افزار برای هر کتاب، مبلغ ثابت 300 هزار تومان بعلاوه مبلغ 800 تومان به ازای هر صفحه رقعی یا کوچکتر یا مبلغ 1000 تومان به ازای هر صفحه با ابعاد رحلی یا ابعاد نزدیک به آن، بعلاوه مبلغ 500 تومان به ازای هر نسخه فروش نرم‌افزار (جهت دادن کد فعالسازی به کاربران) می‌باشد. برای فعالسازی نرم‌افزار برای هر مشتری، تقاضای فعالسازی برای ما ارسال می‌شود و اگر پرداخت مشتری به حساب شما، توسط شما تایید شد، سیستم ما کد فعالسازی نرم‌افزار را از طریق پیامک برای خریدار ارسال می‌نماید. اگر خواستید نرم‌افزار را بر روی سی‌دی عرضه نمایید، ما به ازای هر نسخه سی‌دی، یک شناسه پرداخت تولید نموده و در اختیار شما قرار می‌دهیم تا آن را داخل پک سی‌دی قرار دهید.
اگر بخواهید سیستم فعالساز را نیز در اختیار داشته باشید و خودتان بدون نیاز به ما، کد فعالسازی را به خریداران خود بدهید، یا برای سی‌دی‌ها شناسه پرداخت تولید نمایید، قیمت سیستم فعالساز (نرم‌افزار مخصوصی که بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود و بوسیله آن می‌توانید به مشتری کد فعالسازی بدهید)، مبلغ سه میلیون تومان اضافه می‌شود (تذکر: تهیه این سیستم فعالساز اجباری نیست). این مبلغ را فقط یک بار پرداخت می‌نمایید و همچنین این قابلیت را دارد که کار فعالسازی چندین کتاب الکترونیکی شما را یکجا انجام دهد (اگر چند نرم‌افزار تبدیل کتاب به کتاب الکترونیک را برای چند کتاب خود سفارش بدهید، فقط یک بار هزینه تهیه سیستم فعالساز را در صورت تمایل پرداخت خواهید نمود).
چنانچه بخواهید تصاویر رنگی مکمل نیز اضافه گردند، مبلغ ثابت 100 هزار تومان بعلاوه مبلغ 2000 تومان به ازای هر تصویر مکمل، به قیمت فوق اضافه می‌گردد.

به کتب مذهبی 10 درصد تخفیف داده می‌شود.

تعداد زیادی کتاب، با قفلهای مستقل از هم، یا با قفل مشترک، بر روی یک CD جا می‌شوند.

امروزه اکثر افراد به کامپیوتر دسترسی دارند و اگر بخواهند کتابی را مطالعه کنند، می‌توانند آن را بر روی کامپیوتر مطالعه نمایند. اگر مولفین و ناشرین به سمت کتب الکترونیک روی بیاورند، هم هزینه‌های آنها کم می‌شوند و هم خریدار پول کمتری می‌دهد و هم در مقادیر زیادی کاغذ صرفه‌جویی خواهد شد.

جهت دریافت نرم‌افزار نمونه کار ما برای کتاب دیجیتال، مبلغ این نرم‌افزار (18000 تومان) را به شماره کارت مندرج در راهنمای داخل نرم‌افزار پرداخت نمایید، تا بتوانید کد فعالسازی آن را دریافت کنید.


پس از دانلود و نصب نرم‌افزار نمونه کار، راهنمای آن را مطالعه بفرمایید.