تبدیل کتاب به کتاب الکترونیک
تبدیل کتاب شما به یک نرم‌افزار، با قفل نرم‌افزاری محکمی که جلوی تکثیر غیرمجاز را می‌گیرد،
همچنین امکان برداشت اطلاعات از محتوای کتاب وجود ندارد.

می‌توانید کتب قدیمی یا جدید خود را بهمراه سی‌دی نسخه الکترونیک آن، در یک بسته‌بندی جدید، با قیمت جدید عرضه نمایید.
همچنین می‌توانید کتب جدیدی را که هنوز چاپ نشده‌اند را فقط بصورت الکترونیک عرضه نمایید.

اگر تا قبل از اواسط خرداد سفارش بدهید، ما می‌توانیم بسته‌ی حاوی «کتاب و CD» شما را در نمایشگاه نرم‌افزار مهرماه عرضه نماییم.
ما ناشر الکترونیک هستیم و نرم‌افزارهایی که ما برنامه‌نویسی کرده‌ایم را می‌توانیم در غرفه خودمان عرضه نماییم.

این نسخه‌ی الکترونیک را به دو روش می‌توانید عرضه کنید:
1- بر روی سی‌دی
2- می‌توانید بر روی سایت وب بگذارید تا مشتریان، فایل آن را دانلود کنند و پس از واریز پول به حساب شما، کد فعالسازی را دریافت نمایند.

 

اطلاعات کتاب را طی قراردادی، به یکی از روشهای زیر باید در اختیار ما بگذارید:
1) اگر نمیخواهید امکان جستجو در محتوای کتاب وجود داشته باشد، مانند کتب کودک و نوجوان، خودتان فایل pdf را با save as تبدیل به تصاویر با کیفیت تصویر 72dpi نموده و این تصاویر را به ما می‌دهید، اما کاربران نرم‌افزار امکان دسترسی به این فایلها را ندارند. این کیفیت تصویر برای نمایش روی مانیتور مناسب است اما برای چاپ کیفیت بسیار پایینی دارد.
2) اگر می‌خواهید امکان جستجو در محتوای کتاب نیز وجود داشته باشد، علاوه بر موارد بالا، طی قراردادی، فایل word آن را نیز باید بدهید، تا ما اطلاعات کاراکترهای کتاب را نیز در نرم‌افزار درج نمایید.

امکان دسترسی به اطلاعات تصاویر یا متون کتاب و یا برداشت اطلات، توسط استفاده کنندگان وجود ندارد.

ما برای نرم‌افزاری که تولید می‌کنیم، کار اخذ پروانه انتشار نرم‌افزار و دریافت هولوگرام از وزارت ارشاد (مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال) را نیز انجام می‌دهیم.

 

ویژگیهای مهم این نرم‌افزار:
1) قفل نرم‌افزاری بسیار مستحکمی، با چند لایه امنیتی ابتکاری دارد و کسانیکه قفل محصولات میکروسافت را شکسته‌اند، تاکنون موفق به شکستن قفل نرم‌افزار ما نشده‌اند. این قفل نرم‌افزاری توسط مخترعین مجرب با 23 سال سابقه‌ی برنامه‌نویسی، بصورت ابتکاری طراحی شده است.
2) امکان چاپ محتوای کتاب یا هرگونه برداشت اطلاعات از محتوای کتاب وجود ندارد.
3) دارا بودن امکان جستجو در محتوای کتاب.
4) امکان درج تصاویر رنگی تکمیلی اضافی، برای هر صفحه از کتاب را دارد (تصاویر مکملی که در خود کتاب نیستند). می‌توان یک یا چند تصویر مکمل را فقط به بعضی از صفحات کتاب، مستقلا نسبت داد.
5) در کنار هر صفحه از کتاب، قسمتی برای یادداشتهای خواننده دارد.
6) قابلیت نشانه‌گذاری صفحه مورد نظر، جهت مطالعه از ادامه محل قبلی را نیز دارد.
7) دارای بانک اطلاعاتی اختصاصی می‌باشد و کاربر جهت نصب نرم‌افزار، نیازی نیست نرم‌افزار بانک اطلاعاتی اضافی بر روی کامپیوتر نصب نماید.
8) نصب و استفاده از این نرم‌افزار، بسیار آسان می‌باشد.
9) قابلیت صوتی شدن را نیز دارد و کاربر با دیدن صفحات کتاب در مانیتور، در صورت تمایل می‌تواند صدای آنرا نیز بشنود. ضبط صدا به عهده شما است و با هماهنگی قبلی، به شما می‌گوییم که اطلاعات صداها را با چه فورمتی در اختیار ما بگذارید.
10) بر روی کامپیوترهای قدیمی نیز اجرا می‌شود و نیازی به تجهیزات پیشرفته ندارد.

 
محاسبه قیمت:

قیمت آماده سازی این نرم‌افزار برای هر کتاب، مبلغ ثابت 120 هزار تومان بعلاوه مبلغ 400 تومان به ازای هر صفحه رقعی یا کوچکتر یا مبلغ 600 تومان به ازای هر صفحه با ابعاد رحلی یا ابعاد نزدیک به آن،
بعلاوه
مبلغ 300 تومان به ازای هر نسخه فروش نرم‌افزار (جهت دادن کد فعالسازی به کاربران) می‌باشد. برای فعالسازی نرم‌افزار برای هر مشتری، تقاضای فعالسازی برای ما ارسال می‌شود و اگر پرداخت به حساب شما، توسط شما تایید شد، سیستم ما کد فعالسازی نرم‌افزار را از طریق پیامک برای خریدار ارسال می‌نماید. اگر خواستید نرم‌افزار را بر روی سی‌دی عرضه نمایید، ما به ازای هر نسخه سی‌دی، یک شناسه پرداخت تولید نموده و در اختیار شما قرار می‌دهیم تا آن را داخل پک سی‌دی قرار دهید.
اگر بخواهید سیستم فعالساز را نیز در اختیار داشته باشید و خودتان بدون نیاز به ما، کد فعالسازی را به خریداران خود بدهید، یا برای سی‌دی‌ها شناسه پرداخت تولید نمایید، قیمت سیستم فعالساز (نرم‌افزار بخصوصی که بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود و بوسیله آن می‌توانید به شناسه پرداختهای واقعی کد فعالسازی بدهید)، مبلغ یک میلیون و سیصد هزار تومان می‌باشد (تذکر: خریداری سیستم فعالساز اجباری نیست). این مبلغ را فقط یک بار پرداخت می‌نمایید و همچنین این قابلیت را دارد که کار فعالسازی چندین کتاب الکترونیکی شما را یکجا انجام دهد (اگر چند نرم‌افزار تبدیل کتاب به کتاب الکترونیک را برای چند کتاب خود سفارش بدهید، فقط یک بار هزینه خرید سیستم فعالساز را در صورت تمایل پرداخت خواهید نمود).

چنانچه بخواهید تصاویر رنگی مکمل نیز اضافه گردند، مبلغ ثابت 50 هزار تومان بعلاوه مبلغ 600 تومان به ازای هر تصویر مکمل، به قیمت فوق اضافه می‌گردد.

 

به کتب مذهبی 10 درصد تخفیف داده می‌شود.

 

تعداد زیادی کتاب، با قفلهای مستقل از هم، بر روی یک CD جا می‌شوند.

 

امروزه اکثر افراد به کامپیوتر دسترسی دارند و اگر بخواهند کتابی را مطالعه کنند، می‌توانند آنرا بر روی کامپیوتر مطالعه نمایند. اگر مولفین و ناشرین به سمت کتب الکترونیک روی بیاورند، هم هزینه کمتری پرداخت می‌نمایند و هم خریدار پول کمتری می‌دهد و هم در مقادیر زیادی کاغذ صرفه‌جویی شده و به رشد اقتصادی کشور کمک می‌شود و از بریدن مقادیر عظیمی از درختان و آسیب جدی به طبیعت جلوگیری می‌شود.

 

جهت دریافت نرم‌افزار نمونه کار ما برای کتاب دیجیتال، بدلیل اینکه با مراحل دریافت کدفعالسازی نیز آشنایی شوید، مبلغ این کتاب الکترونیک را پرداخت می‌نمایید و در صورت سفارش کتاب برای تبدیل به نرم‌افزار، این مبلغ به شما تخفیف داده خواهد شد. مبلغ این نرم‌افزار (3500 تومان) را از هر طریقی که راحت بودید، به شماره حساب مندرج در راهنمای داخل نرم‌افزار پرداخت نمایید، تا بتوانید کد فعالسازی آن را دریافت کنید.

پس از دانلود و نصب نرم‌افزار نمونه کار، راهنمای آن را مطالعه بفرمایید.

 
info@Abnaz.com