این نرم‌افزار تمام رمزهای شما را با امنیت بالا نگهداری می‌نماید و هنگام نیاز، رمز انتخابی شما را بطور خودکار در مقصد درج می‌نماید و دیگر نیازی به تایپ کاراکترهای رمز خود ندارید و بنابراین از شر هکرها در امان خواهید بود.

با استفاده از این نرم‌افزار دیگر نیازی به حفظ کردن رمزهای خود ندارید و ضمنا می‌توانید در صورت نیاز، کارهای مختلف دیگر خود را نیز رمزدار نمایید (مانند فایلهای Word و Excel و Presentation و غیره).

-  این نرم‌افزار با چندین لایه امنیتی قدرتمند ابتکاری، جلوی هک شدن رمزهایی که در آن تعریف شده‌اند را می‌گیرد و یک دژ مستحکم برای نگهداری از رمزهای شما می‌باشد.

- مجموعه‌ی تمام رمزهای اختصاصی هر کاربر را مستقلا درون یک فایل قفل‌دار و مستحکم قرار می‌دهد و هر کاربر می‌تواند فایل اختصاصی حاوی رمزهای خود را در کامپیوترهای دیگر نیز استفاده نماید. همچنین روی یک کامپیوتر نیز چندین کاربر می‌توانند مستقلا و بدون تداخل، با فایلهای رمزهای خود جداگانه کار کنند.

-  قابلیت تولید رمزهای مستحکم و ایمن را نیز دارد.

- اگر بدون استفاده از این نرم‌افزار، بخواهید مثل روال همیشگی، رمز خود را در محل مورد نیاز تایپ کنید، تعداد بسیار زیادی انواع ویروسها و تروجانهای از نوع Key Logger وجود دارند که ممکن است بعضی از آنها بدون اطلاع شما در کامپیوترتان حضور داشته باشند و اطلاعات کلیدهایی که می‌زنید را بگیرند و برای هکرها یا سیستمهای جاسوسی ارسال نمایند. بعضی از این ویروس‌ها حتی توسط جدیدترین ویروس‌یاب‌ها نیز قابل شناسایی نیستند.

قیمت: 3000 تومان
مبلغ فوق را به شماره حساب  1-143767-800-227  بانک پاسارگاد (شماره کارت  9257 0728 2910 5022) به نام فرزاد بکیاسا واریز نموده و شناسه پرداخت خود را در قسمت مربوطه در داخل نرم‌افزار وارد کرده و مطابق راهنمای «فعال‌سازی نرم‌افزار»، شماره سریال فعال‌سازی را دریافت نمایید.

این نرم‌افزار دارای مجوز از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی می‌باشد.

 
Email: info@Abnaz.com